За вбивство матері мешканця м. Дунаївці  засуджено до 9 років ув’язнення

Дата: 31.08.2021 09:52

Фото без описуЧоловік проживав спільно зі своєю матір’ю у м. Дунаївці Кам’янець-Подільського району.

Посеред ночі у червні цього року між рідними виник конфлікт.

Тоді 42-річний син накинувся на немічну жінку з кулаками. Агресивно налаштований кривдник бив у голову та інші частини тіла, а потім задушив її.

Аби уникнути відповідальності за вчинене, після вбивства він сам повідомив про смерть матері працівникам поліції та стверджував про необізнаність у її причині та непричетність до цього злочину.

На підставі зібраних та наданих суду доказів працівниками Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у суді доведено його вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.

Вироком Дунаєвецького районного суду засудженому призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в області.