НОВЕ ПОДВІР'Я, НОВИЙ 1 КЛАС

Дата: 01.09.2021 09:27

Якісна школа – комфортні та гарні умови навчання та виховання. Над досягненням цієї мети працювало чимало небайдужих людей в Слобідсько-Рихтівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Цьогоріч було оновлене шкільне подвір’я, адже це місце, де діти активно відпочивають та спілкуються між собою на перервах, проводять різноманітні шкільні дійства. Старе асфальтоване покриття, яке втратило за тривалий час експлуатації свою якість та естетичний вигляд замінили на тротуарну плитку. Також було здійснено поточний ремонт 1 класу – це нове покриття підлоги, нове сучасне освітлення на оновленій стелі та пофарбовані стіни в приємний світлий колір. Всі ці роботи було проведено в рамках соціальної угоди між ТОВ «Династія» та Жванецькою сільською радою, та за кошти місцевого бюджету Жванецької сільської ради. Щиро дякуємо за допомогу директору ТОВ «Династія», депутату Жванецької сільської ради Олександру Боршуляку, робітникам з благоустрою КП «Ластовецьке» та всім, хто долучився!

Сподіваємося, що оновлена та комфортна територія стане справжньою окрасою школи.