Окружною прокуратурою забезпечено збереження пам’ятки культурної спадщини на Чемеровеччині

Дата: 29.09.2021 11:36

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою підтримано в суді вимоги заяви про передачу у власність Чемеровецької територіальної громади пам’ятки архітектури національного значення.

Зокрема, в ході реалізації конституційної функції прокуратури, виявлено безхазяйне майно, а саме, культову споруду – дерев’яну Свято-Дмитрівську церкву у с. Залуччя, яка збудована у 1738 році та є пам’яткою архітектури.

Так, визначення власника будівлі сприятиме належному утриманню пам’ятки та забезпеченню охорони культурної спадщини.

Чемеровецьким районний суд, погодився з доводами прокуратури та 13.09.2021 задоволив вказану заяву.

Відтак у комунальну власність Чемеровецької селищної ради ухвалено передати нежитлову будівлю церкви площею 108 кв. м. з оціночною вартістю – 1 660 тис. грн.