Робоча нарада з апаратом ради

Дата: 30.09.2021 16:49

Сьогодні під головуванням сільського голови Тетяни Криворучко в приміщенні Жванецької сільської ради відбулася нарада з працівниками апарату ради, на якій було обговорено ситуацію щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції, зокрема перебіг вакцинації.

Як зазначила Тетяна Володимирівна, впродовж декількох тижнів зафіксовано підвищення рівня захворюваності на COVID-19 серед жителів громади. Занепокоєння викликає висока ймовірність поширення нового виду вірусу, що може викликати чергову пандемію. Сільський голова наголосила на обов’язковому виконанні статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Наразі, це вакцинація всіх працівників підпорядкованих закладів та установ Жванецької сільської ради, для подальшої можливості продовження безпечних умов праці.

Наголошуємо, що усвідомлення необхідності вакцинуватися допоможе зменшити важкість перебігу хвороби, а в подальшому і подолати COVID-19!