Відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 11:48

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 9 листопада, цього гарного святкового дня, в Жванецькій дитячій школі мистецтв вітали тих, хто щоденною плідною працею плекає, творить та примножує національну культуру .

Привітати працівників культури з професійним святом завітали очільниця громади Тетяна КРИВОРУЧКО, секретар сільської ради Наталія КАЛІНІНА та заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анастасія ЯРОВА. Зі щирими словами привітань міцного здоров’я, добробуту та наснаги до творчих злетів до присутніх звернулася Тетяна Володимирівна, яка зазначила, що професія працівника культури є важливою, особливо в наш час, адже саме вони душевним словом та піснею пишуть історію нашого сьогодення, підтримують культурні набутки.

Традиційно, за творчий підхід, сумлінну працю та з нагоди відзначення професійного свята кращі працівники культури були нагороджені грамотами та подарунками Жванецької територіальної громади.

Працівники культури невпинно і щодня працюють над збереженням і розвитком національної культури України. Як кажуть, кожен народ існує доти, доки живе його культура.