Засідання постійних комісій

Дата: 06.12.2021 15:46

Фото без описуФото без опису

Сьогодні урочисті заходи з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування та робота постійних комісій напередодні тринадцятої сесії сільської ради гармонійно поєдналися. Розпочалися урочистості з вітального слова сільського голови Жванецької сільської ради Тетяни Криворучко, яка привітала депутатів з прийдешнім святом з щирими побажаннями добра, миру та благополуччя. За доброю традицією, що склалася в нашій громаді за патріотизм та активну життєву позицію грамотами та подяками сільського голови Тетяни Криворучко були нагороджені голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич, депутати Жванецької сільської ради - Анатолій Зюбрицький та Наталія Калініна. Приємним подарунком до свята була грамота від голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк за професійне виконання службових обов’язків очільниці Жванецької ТГ Тетяни Криворучко. Чудові виступи артистів художньої самодіяльності Жванецької дитячої школи мистецтв зачарували всіх присутніх. Після завершення урочистостей та прекрасних вітань розпочалася робота постійних комісій, яка пройшла успішно та злагоджено.