Тринадцята (позачергова) сесія сільської ради VIII скликання

Дата: 09.12.2021 16:02

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 9 грудня 2021 року, під головуванням сільського голови Тетяни Криворучко відбулось пленарне засідання тринадцятої (позачергової) сесії VIII скликання.

На порядок денний було винесено такі питання: про затвердження комплексної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і території Жванецької сільської ради від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки; про внесення змін до сільського Бюджету Жванецької сільської ради на 2021рік; про затвердження Програми перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом та відшкодування витрат за здійснення перевезення по Жванецькій територіальній громаді на 2022 рік; про внесення змін до Програми розвитку спорту в Жванецькій сільській раді на 2018-2022 роки та низка інших важливих питань.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних депутатських комісій.

Робота сесії була продуктивною та активною.