Чотирнадцята сесія сільської ради VIII скликання

Дата: 23.12.2021 16:36

Сьогодні відбулася чотирнадцята сесія Жванецької сільської ради VIII скликання. Бюджет громади та низка програм розвитку на 2022 рік прийнято!

Варто додати, що хоча бюджет бездефіцитний, проте не покриває всіх витрат і бюджету розвитку немає зовсім. Щира подяка депутатам, які підійшли зважено до цього нелегкого рішення. Також під час пленарного засідання сесії відбулася приємна подія, завідувач ФАПом села Гаврилівці Дубінська Людмила Володимирівна отримала звання почесного жителя Жванецької територіальної громади за особистий вагомий внесок у розвиток громади, значні заслуги перед жителями, сумлінну багаторічну працю та високий професіоналізм. Щиро радіємо, що в нас живуть такі віданні рідному краю та своїй професії люди.

Загалом, на сесії далась взнаки плідна співпраця депутатів громади та керівництва на постійних комісіях. Сподіваємось, що в наступному році це стане стимулом невпинного розвитку Жванецької ТГ.