Вітаємо ювіляра!!!

Дата: 19.01.2022 14:07

Фото без опису

Сьогодні, 19 січня, в цей святковий зимовий день свій 90-ий день народження відзначає житель села Сокіл Слободян Омельян Дмитрович. Народився ювіляр в далекому 1932 році в селі Сокіл, де й провів дитинство та юність. В 17 років Омельяна Дмитровича забрали працювати у шахту, пізніше забрали в армію. Після служби ювіляр розпочав свій трудовий шлях фрезерувальника на Кам’янець-Подільському заводі Електрон. В місті й Омельян Дмитрович одружився та проживав досить довгий час. Зараз іменинник мешкає в селі Сокіл, має велику родину – дружину, двох доньок, чимало онуків та правнуків. Іменинник й досі випромінює доброту і тішиться кожною подарованою Богом миттю. Сьогодні до ювіляра на гостину завітали староста Інна Бешлей, діловод Валентина Берцелевич, соціальний працівник Людмила Бідюк. Гості вручили імениннику подарунки та побажали міцного здоров’я, родинного затишку та душевного спокою.

Щиро вітаємо Омельяна Дмитровича з славним ювілеєм! Бажаємо миру, злагоди та добра! Нехай Господь подарує Вам ще багато многих та благих літ.