ДЕНЬ СОБОРНОСТІ!

Дата: 24.01.2022 09:14

Сьогодні відзначаємо 103-ю річницю проголошення Акту Злуки українських земель. Символічна зустріч з представниками Чернівецької області відбулась на території Жванецької громади, а решту дійства приймала Тернопільська область. На цю грандіозну подію, в знак єдності українців всіх регіонів нашої держави, завітали губернатори трьох областей : Хмельницької - Сергій Гамалій, Чернівецької - Сергій Осадчук, Тернопільської - Володимир Труш.

Блакитно-жовті прапори, патріотичні пісні та піднесений настрій у всіх учасників акції - далеко не все, чим можна схарактеризувати цю прекрасну подію.

????Варто додати, що сьогодні було встановлено рекорд - найбільший в Україні трисвічник, виготовлений у формі Державного герба України - Тризуба!

Маємо пам’ятати, що День Соборності – це нагадування для всіх українців про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей. Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

Слава Україні!!!????????

Героям слава!!!????????