Дата: 24.02.2022 17:28

Сьогодні робота постійних комісій та пленарного засідання шістнадцятої сесії сільської ради VIII скликання поєдналися. Зважаючи на воєнний стан в країні та наступ агресора засідання сесії ради було зібрано екстренно.

????????Символічно та важливо для кожного з нас, що це відбулося саме сьогодні, у такий важливий та тривожний час для наших жителів. На порядок денний було винесено такі питання: Програма сприяння роботі Кам’янець-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо перевезення громадян, що направляються для проходження строкової військової служби, військової служби за Контрактом у Збройні Сили України та військовозобов’язаних, що призиваються на навчальні збори на 2021-2022 роки; внесення змін до сільського Бюджету Жванецької сільської ради на 2022 рік; депутатське звернення щодо недопущення скорочення штату та закриття фельдшерсько-акушерських пунктів, які знаходяться на території громади та низка інших важливих питань. Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання були ретельно опрацьовано та прийнято відповідні рішення. Під час роботи сесії очільниця Жванецької ТГ Тетяна Криворучко подякувала депутатам за розуміння, підтримку, активну громадську позицію, небайдужість та злагоджену роботу від початку VIII скликання ради. Найголовніше для всіх мешканців громади - це усвідомлення того, що вони зробили правильний вибір у 2020 році. З нами правда, з нами сила і воля свята!???? Слава Україні! Героям слава!????????????????????????