ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ТЕТЯНИ КРИВОРУЧКО

Дата: 01.03.2022 14:34

Шановні батьки дітей, що проживають в Жванецькій ТГ!

Звертаюся до вас з проханням бути уважнішими щодо того, як ваші діти проводять вільний час в період воєнних дій, адже неодноразово підлітків бачили в місцях, які не призначені для прогулянок. Наголошую, що зараз зовсім не час для пустощів!

Також мережею Інтернет та телевізійними новинами шириться інформація, що окупанти через соціальні мережі зв’язуються з дітьми, пропонуючи їм за кошти ставити мітки, як на асфальті, так і на будівлях та деревах. Це може бути система сигналів, які використовує ворог для вторгнення.

Саме тому, зважаючи на все вищевказане, прошу всіх батьків бути уважними та пильними до своїх дітей, адже агресор може скористатися дитячою невинністю та необізнаністю.

Забороняю всім дітям без присутності батьків ходити селами!!! В іншому випадку - будуть прийняті відповідні міри спільно з правоохоронними органами.

Шановні батьки, не забувайте, що за ваших дітей несете відповідальність саме ви!