НАРАДА З ВЛАСНИКАМИ МАГАЗИНІВ

Дата: 02.03.2022 15:59

Сьогодні за участю голови Жванецької ТГ та власників магазинів громади було проведено оперативну нараду. Тетяна Володимирівна наголосила про обов’язковість виконання свого розпорядження та наказу голови Кам‘янець-Подільської районної військової адміністрації Олександра Анур’єва щодо заборони продажу алкогольних напоїв.

??Сільський голова подякувала всім підприємцям за розуміння та чітке дотримання всіх надважливих розпоряджень для громади та держави.

Гадаємо, що в час коли Україна вже котру добу тримає оборону від російських загарбників, розпиття алкоголю та розваги зовсім не на часі. Особливо жорстко Тетяна Володимирівна наголосила на недопущенні підняття цін на соціальні продукти, щоб люди мали змогу купити продукти першої необхідності.

В такий складний час важливо всім об‘єднатися та діяти спільно, адже в нас одна мета - єдина та незалежна Україна!????????