Шановні аграрії!

Дата: 18.03.2022 10:26

Міненерго починає збирати заявки щодо потреби в конкретних регіонах. Для цього треба заповнити заявку (форма ексель, надамо додатково) і надіслати на електронну пошту farmersneeds2022@gmail.com ; контактна особа від Міненерго - Олексій, +380 (50) 353 41 47; контактна особа від Мінагро - Денис Паламарчук.

Потрібно надіслати заявку на електронну пошту, зазначивши конкретний регіон, обов’язково також вказати контактною особою людину, яка буде постійно на зв’язку. Наразі, вільного палива немає, однак воно з’явиться найближчим часом. Працівники Міненерго будуть зв’язуватись з Вами за контактним номером і пропонувати придбати пальне. В більшості випадків це буде - самовивіз.