ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

Дата: 05.05.2022 13:50

Фото без опису

Сьогодні свій славний 90-річний ювілей святкує житель села Ластівці Марущак Євген Андрійович. Народився та провів юні роки ювіляр в селі Клинини Волочиського району. Пізніше іменинник переїхав в село Ластівці, де створив сім’ю, та проживає й досі. Нелегким та різним був життєвий та трудовий шлях у Євгена Андрійовича. У 1960 році почав працювати на цукровому заводі в місті Кам’янець-Подільський, та за п’ять змушений був виїхати в Казахстан, де працював на шахті до 1989 року. Та в цьому ж році іменинник нарешті повернувся до рідної домівки, де проживає й зараз. Сьогодні до ювіляра на гостину завітали сільський голова Тетяна Криворучко, секретар сільської ради Наталія Калініна та староста Тетяна Княгинецька. Гості вручили імениннику подарунки та побажали міцного здоров’я, родинного затишку та душевного спокою.

Щиро вітаємо Євгена Андрійовича з славним ювілеєм! Бажаємо миру, злагоди та добра! Нехай Господь подарує Вам ще багато многих та благих літ.