День пам'яті та примирення

Дата: 09.05.2022 15:41

Фото без описуФото без опису

На жаль, у 2022 році пам’ятну дату 8 травня – Дня пам’яті та примирення і вшанування жертв Другої світової війни, українці відзначають в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва.

Сьогодні, щоб віддати шану нашим землякам, що полягли у нерівній боротьбі з нацистами в буремні роки Другої світової війни, відбулося покладання квітів до пам’ятників загиблим.

Ми пам'ятаємо тих, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Ми пам’ятаємо, що той хто захищає свою землю, завжди перемагає.

Ми всі віримо у нашу перемогу і будемо докладати максимум зусиль для того, щоб українці відчували себе вільними та незалежними, щоб Україна була соборною державою. Слава героям, які полягли у Другій світовій війні! Слава тим героям, які захищали, захищають і захищатимуть нашу неньку Україну!