ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА!

Дата: 30.05.2022 14:19

Фото без опису

З чудовим 90-річним ювілеєм вітали жителя села Слобідка-Рихтівська Косика Григорія Марковича. Іменинник народився в багатодітній сім’ї колгоспників, закінчив 4 класи школи. Ювіляр проживає усе своє життя в рідному селі, працював водієм. Григорій Маркович вважає, що є надзвичайно багатою людиною, адже має чималу родину. Разом з дружиною Оленою виховав трьох синів та одну доньку, має дев’ять онуків та п’ятнадцять правнуків. Попри поважний вік, іменинник надзвичайно позитивний, енергійний та сповнений сил, ще й досі дотримується здорового способу життя і надзвичайно гарно співає.

Сьогодні на гостину до ювіляра завітали сільський голова Тетяна Криворучко, секретар Наталія Калініна, депутат Анатолій Боршуляк, головний бухгалтер Центру надання соціальних послуг Юлія Сеник, соціальні працівники Антоніна Ряба, Віта Товстокорова.

Щиро вітаємо Григорія Марковича з славним ювілеєм! Бажаємо миру, злагоди та добра! Нехай Господь подарує Вам ще багато многих та благих літ.