Двадцята сесія сільської ради VIII скликання

Дата: 17.06.2022 12:38

Фото без описуФото без опису

?Сьогодні робота постійних комісій та пленарного засідання двадцятої сесії сільської ради VIII скликання поєдналися. На порядок денний було винесено такі питання: звіт Фінансового відділу Жванецької сільської ради про виконання бюджету за I квартал 2022 року; про внесення змін до структури виконавчих органів ради загальної штатної чисельності апарату ради та її виконавчих органів; про затвердження Тимчасового Порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Жванецької сільської ради; про затвердження фінансового плану КП «Ластовецьке» Жванецької сільської ради на 2022 рік за змінами; про поточний ремонт існуючої свердловини в селі Жванець; про внесення змін до сільського бюджету Жванецької сільської ради на 2022 рік; про затвердження Програми профілактики та боротьби зі сказом тварин на території Жванецької сільської ради на 2022-2024 роки та низка інших важливих питань.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання були ретельно опрацьовано та прийнято відповідні рішення.

Продовжуємо працювати для України та Перемоги!????????

Слава Україні та всім її Захисникам!????????