МОРАТОРІЙ НА РОСІЙСЬКОМОВНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ПРОДУКТ

Дата: 23.06.2022 16:10

Фото без опису

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ЗАПРОВАДЖЕНО МОРАТОРІЙ НА РОСІЙСЬКОМОВНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ПРОДУКТ??????

?Публічно відтворювати музику, фільми та будь-що інше російською тепер не можна: Хмельницька обласна рада запровадила в регіоні мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах до моменту повного припинення окупації рф території України – рішення 11 сесії від 15 червня.

Питання щодо запровадження заборони використання російськомовного культурного контенту подала на розгляд голова обласної ради Віолета Лабазюк, адже неправильно, що на випускних у школах та інших публічних заходах для наших дітей використовують російські пісні.

Ухваленим рішенням рекомендовано Хмельницькій обласній військовій адміністрації створити міжвідомчу робочу групу з проведення систематичної роз’яснювальної роботи про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області. До її складу включать представників правоохоронних органів, райдержадміністрацій та громадськості.

??Крім того, органи місцевого самоврядування Хмельниччини здійснюватимуть контроль у громадах за дотриманням цього мораторію. Заборона відтворення російськомовного контенту буде подібна до заборони перебування на вулиці під час комендантської години - відповідальності не буде ніякої, але правоохоронні органи за цим здійснювати контроль.

????Цілком підтримуємо мораторій на російськомовний культурний продукт!!!!!. Просимо всіх жителів Жванецької територіальної громади бути свідомими та підтримати таке рішення!