Протягом І півріччя 2022 року аудиторами Хмельниччини забезпечено відшкодування втрат майже 7 млн грн та досягнуто економічного ефекту майже 11 млн грн

Дата: 29.07.2022 08:27

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом І півріччя 2022 року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн грн.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму майже 7 млн грн (з врахуванням відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених у попередніх роках).

Окрім того, проведеними заходами державного фінансового контролю виявлено факти неефективних управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (не отриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму майже 109 млн грн.

Економічний ефект від впровадження пропозицій, наданих управлінням за результатами проведених державних фінансових аудитів, склав майже 11 млн грн.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 2 фінансові санкції.

За порушення законодавства на 6 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

За переданими управлінням матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 5 досудових розслідувань, а також вручено 3 особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Окрім того, в 42 випадках за зверненнями правоохоронних органів працівники управління надавали консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень, як залучені спеціалісти, за результатами проведення яких виявлено порушень, що призвели до втрат на суму понад 32 млн грн, та 4 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

Довідкова інформація

В Державній аудиторській службі України та її міжрегіональних територіальних органах (офісі та його управлінні) діє телефон «гарячої лінії» щодня відповідно до режиму роботи Держаудитслужби.

Про відомі випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна можна повідомляти за номерами:

(044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України;

(032) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби;

(0382) 76-57-56 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Про вчинки працівників органів Держаудитслужби, які мають ознаки корупційних дій, можна повідомляти за номерами:

(044) 485-17-62 – Державна аудиторська служба України;

(032) 260-31-70 – Західний офіс Держаудитслужби;

(0382) 65-81-22 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Розклад роботи Держаудитслужби:

початок роботи – о 8 годині;

перерва на обід – з 12 години до 12 години 45 хвилин;

закінчення робочого дня – о 17 годині з понеділка по четвер (о 15 годині 45 хвилин у п’ятницю)

Пресслужба Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Хмельницькій області