ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 11.08.2022 16:31

Фото без описуФото без опису

ьогодні робота постійних комісій та пленарного засідання двадцять четвертої сесії сільської ради VIII скликання традиційно поєдналися.

??Основним питанням сьогодні було саме організація освітнього процесу в закладах освіти. Багато думок, запитань, сумнівів з цього приводу….та взявши до відома протоколи загальношкільних батьківських зборів закладів освіти, рекомендації ГУ ДСНС України Хмельницької області, акти оцінки стану, наявності укриттів в закладах освіти одноголосно рішенням депутатів сільської ради було надано перевагу саме дистанційній формі навчання.

Згодні, що офлайн-навчання та живе спілкування не може замінити смартфон, але безпека та життя наших дітей понад усе!?

Також сьогодні було обговорено чимало інших важливих питань – це й звіт в.о. начальника Фінансового відділу Жванецької сільської ради про виконання бюджету за I півріччя 2022 року; про внесення змін до комплексної програми соціального захисту та розвитку соціальних послуг населення Жванецької сільської ради на 2022-2025 роки; організація освітнього процесу в закладах освіти Жванецької сільської ради у новому 2022-2023 навчальному році та ряд інших питань.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання були ретельно опрацьовано та прийнято відповідні рішення.

Працюємо для України та Перемоги!??

Слава Україні та всім її Захисникам!??