Вбив сина в день свого народження – засуджено мешканця Дунаєвецької ОТГ

Дата: 12.08.2022 10:22

Фото без описуКам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства ( ч. 1 ст. 115 КК України).

У ході досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що у березні 2022 року під час святкування власного ювілею між 70-річним пенсіонером та його сином виник побутовий конфлікт. В ході суперечки обвинувачений завдав потерпілому смертельний удар ножем в область грудної клітки. Від отриманих травм потерпілий помер.

Дунаєвецький районний суд погодився з позицією прокурора щодо доведеності вини обвинуваченого та вироком суду визнав його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.115 КК України, призначивши покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.