З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата: 01.09.2022 08:55

Дорогі школярі, вчителі, батьки!

Сердечно вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності! І цього року воно набуває нового змісту на фоні жорстокої війни, яку розпочала росія проти українського народу!

Попри тимчасовий формат навчання онлайн, впевнена, що тимчасові труднощі не стануть перепоною для отримання якісної освіти.

Бажаю усім довгоочікуваного миру, Божої благодаті, щастя, здоров’я і творчих успіхів! Мудрості і терпіння вам, добробуту, впевненості у завтрашньому дні, мирного неба над головою!

Щиро дякую педагогам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Зичу всім школярам сміливості й упевненості в собі, натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог у новому навчальному році!

Успіхів всім у праці та навчанні!

Слава Україні! Віримо в ЗСУ!