Жительку Кам’янеччини, яка під час суперечки умисно позбавила життя громадянина Республіки Туреччина, засуджено до позбавлення волі

Дата: 04.11.2022 11:16

Фото без опису

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винною 27-річну жительку Кам’янеччини в умисному вбивстві  (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

14 лютого 2019 року близько 23 години турок-далекобійник разом із жителькою одного із сіл Кам’янець-Подільського району заїхали на Дунаєвецьку автостоянку на його робочій вантажівці «IVEСO».

Під час раптової сварки дівчина нанесла чоловіку 25 ножових поранень в голову, шию і тулуб, зачепивши артерію. Поранений зміг вийти з машини в пошуках допомоги, але по дорозі до пункту охорони помер від значної крововтрати.

Обвинувачена не викликала швидку допомогу та поліцію і зникла з місця події. Її затримали наступного дня в м. Кам’янець-Подільський.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду дівчину засуджено до 8 років позбавлення волі. Також їй присуджено сплатити 1 000 000 грн моральної шкоди родині потерпілого.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.