ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” інформує!

Дата: 08.12.2022 13:10

Працюємо, розвиваємось, рухаємось вперед! Попри війну...

Випробувальний центр ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” отримав офіційну акредитацію Національного агентства з акредитації України. Відповідний атестат наш заклад одержав на початку грудня і дійсним документ буде протягом найближчих 5 років — до кінця 2027 року. Таким чином, ДУ “Хмельницький ОЦКПХ МОЗ України” має право виконувати діяльність відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 (EN ISO/IEC 17025:2017, IDT; ISO/IEC 17025:2017, IDT)у сфері фізико-хімічних випробувань води питної, атмосферного повітря, повітря закритих приміщень, а також мікробіологічні та вірусологічні випробування води питної.

ДУ “Хмельницький ОЦКПХ МОЗ України” виконує завдання у сферах забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, захисту населення від інфекційних хвороб, попередження та профілактики неінфекційних захворювань, біологічної безпеки та біологічного захисту, епідеміологічного нагляду (спостереження), імунопрофілактики, промоції здорового способу життя та запобігання факторам ризику, боротьби із стійкістю до протимікробних препаратів, реагування на небезпеки для здоров’я танадзвичайні стани в сфері охорони здоров'я.

Тож, якщо Ваша діяльність пов'язана зі сферою охорони здоров'я, екологією, освітою, харчуванням чи транспортом і прагнете розширити перелік послуг, що надаєте, Вам необхідно здійснити низку досліджень та оформити відповідні дозволи.

ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” допоможе Вам працювати безпечно, без шкоди для здоров`я персоналу та відвідувачів!

За детальною інформацією звертайтись за  адресою:

вул.Матросова , 30А, с.Мукша Китайгородська, Кам’янець-Подільського району

тел. (03849)9-65-73