У прокуратурі проведено нараду щодо особливостей здійснення процесуального керівництва та досудового розслідування кримінальних проваджень у сфері незаконного зайняття рибним промислом

Дата: 13.03.2023 16:09

Фото без опису09 березня у Кам’янець-Подільській окружній прокуратурі відбулася спільна нарада щодо виявлення кримінальних правопорушень у сфері незаконного зайняття рибним промислом та особливостей здійснення процесуального керівництва та досудового розслідування кримінальних проваджень.

У заході взяли участь працівники окружної прокуратури, Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області. Розпочинаючи роботу наради, керівник окружної прокуратури Олександр Гончар наголосив, що в умовах збройної агресії проти України, збереження і збільшення рибних ресурсів набуває важливого значення, а проблеми незаконного вилову риби та її обігу стають ще гострішими.

Учасники нарада обговорили ряд питань, зокрема: окремі питання кваліфікації незаконного зайняття рибним промислом та їх розмежування з суміжними складами злочинів, порядок призначення та проведення експертиз, шляхи взаємодії між силовими відомствами регіону, а також між державними та контролюючими органами з питань протидії кримінальним правопорушенням у зазначеній сфері.

Фото без описуТакож окрему увагу приділено проблемним питанням, які виникають при здійсненні процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях у сфері незаконного зайняття рибним промислом, особливості й методику здійснення досудового розслідування таких злочинів.

По завершенню наради керівник окружної прокуратури закликав усіх присутніх активізувати роботу на вказаному напрямку.

За результатами спільної наради прийнято відповідну постанову із конкретними завданнями для правоохоронних органів.