На Кам’янеччині кривдник дитини отримав вирок

Дата: 24.05.2023 13:44

Фото без опису

За публічного обвинувачення Кам’янець–Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 46-річного жителя Кам’янець–Подільського району у заподіянні легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я його 8-річному пасинку (ч. 2 ст. 125 КК України).

Так, за даними слідства, обвинувачений, з виховною метою, умисно наніс один удар в область обличчя малолітнього, спричинивши дитині тілесне ушкодження у вигляді синяка в області спинки носу з розповсюдженням на верхнє і нижнє повіка та підочну ділянку лівого ока, ліву вилицю та скроню.

Однак, на цьому вітчим не зупинився та того ж дня, коли 8-річний пасинок грався на кухні, утримуючи у правій руці дерев’яну качалку для виготовлення виробів із тіста, умисно наніс один удар по голові дитини, чим спричинив тілесне ушкодження у вигляді рани в тім’яній ділянці справа.

Вироком Кам’янець–Подільського міськрайонного суду чоловіка засуджено до 6 місяців арешту.

Інформує Кам’янець-Подільська окружна прокуратура