Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Дата: 24.05.2023 14:59

Фото без описуНа виконання Закону України № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості, виконавчий комітет Жванецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області оприлюднює Заяву про визначення обсягу СЕО проекту містобудівної документації.

Повна назва документів державного планування, що пропонуються, та стислий виклад їх змісту

«Детальний план території під будівництво елеватору на земельній ділянці з к.н. 6822482700:01:001:0200 с. Жванець, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області».

Детальний план території (ДПТ) – містобудівна документація місцевого рівня, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

Підставою для розробки є рішення сільської ради №58 від 11.04.2023.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування

Жванецька сільська рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

громадське обговорення починається з 25.05.2023 по 10.06.2023 включно.

б) способи участі громадськості

зауваження та пропозиції до Заяви подаються у письмовому та електронному вигляді.

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування

Жванецька сільська рада, вул. Центральна, 57, с. Жванець, Кам'янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365.

Заяву оприлюднено на офіційному веб-сайті сільської ради (https://zhvanecka-gromada.gov.ua/) з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості.

Контактні телефони

Голова: Криворучко Тетяна Володимирівна

Інвестор проекту ТОВ «Фірма «Династія».

Сайт: https://zhvanecka-gromada.gov.ua/

г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Жванецька сільська рада, вул. Центральна, 57, с. Жванець, Кам'янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365, тел. 097 189 67 81, E-mail:04404036@mail.gov.ua

Строки подання зауважень та пропозицій: з 25.05.2023 по 10.06.2023 включно.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації