Обікрав працівниць соцзахисту - засуджено серійного злодія

Дата: 12.06.2023 09:45

Фото без описуЗа публічного обвинувачення прокурорів Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 46-річного кам’янчанина у крадіжках, вчинених в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України).

У квітні цього року чоловік прийшов до громадської приймальні Департаменту соціального захисту населення Кам'янець-Подільської міської ради та, скориставшись тим, що в приміщенні нікого немає, поцупив з шухляди робочого столу гроші й прихопив дві сумочки працівниць соцзахисту.

Заховавши здобич під куртку, злодій зник у невідомому напрямку.

Крадієм виявився кам’янчанин. Торік у листопаді він отримав рік умовно за крадіжку, але висновків не зробив. Украв знову.

Тепер він сяде за ґрати на 5 років 6 місяців.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.