Іспитовий строк – не привід зупинятися на крадіжках з дачних будинків

Дата: 21.06.2023 10:12

Фото без опису

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним  мешканця Жванецької територіальної громади у крадіжках, вчинених  в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України).

Його засуджено до 5 років та 3 місяців позбавлення волі.

У лютому 2023 року мешканець села Ісаківці, який раніше був засуджений з корисливих мотивів прийняв рішення про крадіжки електроінструментів з дачних будинків  одного із садових товариств, розташованих на території села Ісаківці.

Так, в результаті неправомірних дій засудженим викрадено електроінструментів на суму близько 6 тис.грн.

Це вже не перша судимість чоловіка. Лише на початку 2021 року засуджений притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин та перебував на іспитовому терміні.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.