ТЕРМІНОВЕ ОГОЛОШЕННЯ для мешканців населених пунктів Жванець, Брага, Сокіл, Каветчина, Межигір, Цвіклівці-Перші Жванецької територіальної громади.

Дата: 19.06.2023 11:09

Фото без опису

Відповідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» всі житлові та нежитлові будівлі повинні бути оснащенні вузлами комерційного обліку води. Лічильники встановлюються лише на межі балансової належності, тобто у місці підключення до централізованої системи водопостачання. Для будівель приватного сектору – це колодязь.

Відтак, на виконання зазначеного закону, власникам приватного сектору необхідно встановити вузол комерційного обліку води в місці підключення до централізованої мережі водопостачання (у колодязі). Здійснити це необхідно до 1 вересня 2023 року.

📍Для встановлення засіб обліку води прошу звернутись до представників КП «Ластовецьке» за тел: 0979403042 або до ваших старостинських округів.

‼️ПОПЕРЕДЖАЄМО, якщо власник приватного сектору не встановить засіб обліку води, та продовжить користуватись послугами централізованого водопостачання працівниками КП « Ластовецьке» згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» буде здійснено від’єднання від центрального водогону.

Переваги встановлення лічильників в тому, що абоненти сплачуватимуть кошти лише за фактично спожиті послуги, тобто лише за те, що ними було використано, а не за «міфічні» кубометри води. Це дозволить не лише об’єктивно здійснювати розрахунок послуг, а й розпочати ефективний процес досягнення економії в умовах постійного зростання цін на енергоресурси.

ЯКЩО ВАС ЦІКАВЛЯТЬ ПИТАННЯ:

Хто зможе мені встановити лічильник та скільки це буде коштувати ?

Який планується встановити тариф за 1 (м3) питної води після 1 вересння 2023 року ?

Як буде здійснюватися облік води та оплата послуг водопостачання?

Який буде штраф за незаконне користування водопостачання?

Та інше :

Звертайтесь за номером тел: 097 940 30 42 _ Максим ПРОКОПОВ або до ваших старостинських округів.