Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території під будівництво елеватору на земельній ділянці з к.н. 6822482700:01:001:0200 с. Жванець, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області»

Дата: 21.06.2023 16:13

Повідомлення про оприлюднення

проекту містобудівної документації «Детальний план території під будівництво елеватору на земельній ділянці з к.н. 6822482700:01:001:0200 с. Жванець, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища»)

та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

На виконання Закону України № 2354-VIII «Про стратегічну екологічну оцінку», Жванецька сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області оприлюднює проєкт містобудівної документації та звіт про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища»).
1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту
«Детальний план території під будівництво елеватору на земельній ділянці з к.н. 6822482700:01:001:0200 с. Жванець, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області».
Детальний план території (ДПТ) – містобудівна документація місцевого рівня, що визначає планувальну організацію та розвиток території.
Підставою для розробки є рішення сільської ради від 11.04.2023 № 58 «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території земельної ділянки кадастровий номер 6822482700:01:001:0200».
2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
Жванецька сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури
громадське обговорення починається з 22.06.2023 по 22.07.2023 включно.
б) способи участі громадськості:
зауваження та пропозиції подаються у письмовому та електронному вигляді.
в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:
22.07.2023 15:00, приміщення клубу с. Жванець
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій
Жванецька сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, 32365, Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н, с. Жванець, вул. Центральна, 57., тел.: 0971896781; Електронна пошта: zhvanecsr@ukr.net
Строки подання зауважень та пропозицій: з 22.06.2023 по 22.07.2023 включно.
4 Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.
Відсутня
Містобудівну документацію та звіт про стратегічну екологічну оцінку оприлюднено на офіційному веб-сайті Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області (https://zhvanecka-gromada.gov.ua/).