ПОВІДОМЛЕННЯ ДО ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ З КП «ЛАСТОВЕЦЬКЕ» ЖВАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 31.07.2023 16:26

ДО ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ З КП «ЛАСТОВЕЦЬКЕ» ЖВАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

На виконання рішення виконавчого комітету Жванецької сільської ради № 68 від 26.07.2023 року щодо встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання які надаються КП «Ластовецьке» Жванецької сільської ради, населення Жванецької територіальної громади а саме: с. Жванець, с.Брага. с. Цвіклівці Перші, які користуються послугами централізованого водопостачання необхідно до 01.10.2023 року приєднатися до публічного індивідуального договору з відповідною заявою-приєднання за адресою: вул. Центральна,57, с. Жванець, (приміщення сільської ради) контактна особа: Максим Прокопов  тел. 0979403042. або до старостатів у своїх населених пунктах.

Інформація щодо тарифів та умов договору висвітлена на офіційному сайті Жванецької сільської ради у рубриці: КП «Ластовецьке»; Водопостачання; Громадські обговорення; https://zhvanecka-gromada.gov.ua/gromadski-obgovorennya-10-59-48-25-07-2023/

Тариф на послуги з централізованого водопостачання за 1 м.куб.

• Тариф на централізоване водопостачання – 25 грн./м3 з ПДВ;
  • Тариф на одну фактично проживаючу особу (незалежно від місця реєстрації) в місяць у розмірі – 70 грн. з ПДВ.

Для Споживачів, які у встановлені терміни не приєдналися до публічного індивідуального договору та не підписали відповідну заяву-приєднання  НЕ БУДУТЬ ПІДКЛЮЧЕНІ до мережі централізованого водопостачання у зв’язку з неможливістю взяття їх на абонентський облік та неможливістю нарахування плати за користування послугами централізованого  водопостачання, які надаються КП «Ластовецьке» Жванецької сільської ради відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та інших нормативно-правових документів.