До уваги жителів громади!

Дата: 24.11.2023 10:21

Фото без описуЗавдяки меморандуму про співпрацю та партнерство між Хмельницькою обласною радою та громадською організацією «ЕПІ-ПРОСВІТА» допомогу можуть отримати батьки, що піклуються про дітей з інвалідністю. Вона передбачає надання протягом двох місяців специфічних засобів гігієни, пелюшок, кремів тощо. Протягом цього терміну учасники проекту можуть також відвідувати групи психологічної підтримки, отримувати юридичну допомогу, скористатись послугами особистого асистента, який допоможе заповнити заявки для отримання гарантованого державного забезпечення ліками та гуманітарною допомогою.

Для подачі заявок та отримання додаткової інформації просимо звертатися до КУЦНСП Жванецької сільської ради.

Адреса: Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н, с. Жванець, вул. Центральна, 57