РІШЕННЯ тридцять восьмої (позачергової) сесії сільської ради VIIІ скликання

Дата: 16.11.2023 13:20

Фото без опису

Ріш.№2Про внесення змін до Програми організації харчування учасників освітнього процесу та пільгових категорій в закладах освіти Жванецької сільської ради на 2023 – 2024 навчальний рік.

Ріш.№3 Про затвердження Програми надання фінансової підтримки військовій частині А7147 Командування Сил підтримки Збройних Сил України на 2023 - 2024 роки.

Ріш.№6. Про внесення змін до «Комплексної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і території Жванецької сільської ради від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки»

Ріш.№7. Про затвердження Програми підтримки Жванецькою сільською радою державних стандартів у сфері забезпечення доступу громадян до правосуддя на 2023 рік

Ріш.№8Про внесення змін до сільського бюджету Жванецької сільської ради на 2023 рік.

Ріш.№9. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КП «Ластовецьке» Жванецької сільської ради

Ріш.№10.Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Ластовецьке» Жванецької сільської ради на 2023 рік зі змінами.

Ріш.№11 Про безоплатну передачу майна з балансу Жванецької сільської ради на баланс Квартирно-експлуатаційного відділу міста Чернівці

Ріш.№12 Про внесення змін до рішення сільської ради від 24 червня 2021року №6-9VIIІ «Про встановлення ставок із сплати земельного податку та орендної плати на території Жванецької сільської ради»

Ріш.№13 Про Програму встановлення меж території Жванецької сільської територіальної громади на 2023 - 2024 р.р.

Ріш.№14 Про надання матеріальної допомоги жительці с. Слобідка-Рихтівська Жванецької сільської ради гр. Тимковій Л.М.

Ріш.№15Про надання матеріальної допомоги жительці с. Вітківці Жванецької сільської ради гр. Іванюк В.Г.

Ріш.№16 Про надання матеріальної допомоги жительці с. Збруч Медик А.В. Жванецьцької сільської ради

Ріш.№17Про звернення депутатів Жванецької сільської ради VIII скликання до Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області

Земельні рішення