До відома жителів громади!

Дата: 16.03.2024 10:23

При звернені за призначенням субсидій подається заява, де зазначається набір комунальних послуг, на які домогосподарство хоче отримувати житлову субсидію. Саме зазначенні в заяві послуги будуть аналізуватися на предмет регулярності оплати.

У разі звернення за субсидією за спрощеною формою заяви, органи Пенсійного фонду України на підставі інформації, надають надавачами житлово-комунальних послуг, за замовчуванням аналізують певний перелік наявних в житловому приміщені послуг.

Житлова субсидія не призначається, якщо Пенсійним фондом отримано від надавачів житлово-комунальних послуг інформацію про наявність в особи простроченої на понад 3 місяці заборгованості зі сплати за ЖКП, яка перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

Крім того, у разі відмови в призначенні житлової субсидії у зв'язку із заборгованістю з оплати житлово-комунальних послуг, людина може звернутися із новою заявою про призначення субсидії, де буде зазначено перелік тих послуг, за якими заборгованість з оплати відсутня.