Завдав шкоди на суму понад 640 тис грн - судитимуть начальника однієї з філій приватної платіжної організації

Дата: 20.03.2024 11:19

Прокурорами Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно начальника однієї з філій приватної платіжної організації за фактом привласнення чужого майна, шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненого у великих розмірах в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України).

Встановлено, що у лютому минулого року чоловік, будучи службовою особою, ставив у базі фінансової звітності підприємства відмітку про сплату коштів за товар, який надходив поштою. Насправді ж посилки залишались неоплаченими.

Таким чином обвинувачений завдав майнової шкоди юридичній особі на суму понад 640 тис грн.

Йому обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту. Завдані збитки він відшкодував.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.