Відбулося пленарне засідання сорок другої (позачергової) сесії сільської ради.

Дата: 11.04.2024 16:39

Депутати прийняли низку важливих рішень.

Кожне з питань порядку денного було попередньо детально опрацьоване на спільному засіданні постійних комісій.

Депутатським корпусом розглянуто такі питання порядку денного:

про затвердження Програми фінансування витрат на надання пільг окремим категоріям громадян за послуги зв’язку на 2024 рік; про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту у Кам’янець-Подільському районі на 2024 рік; про внесення змін до сільського бюджету Жванецької сільської ради на 2024 рік; про внесення змін до структури, загальної чисельності та штатного розпису Жванецької сільської ради та її виконавчих органів; про внесення змін до структури, загальної чисельності та штатного розпису комунального підприємства «Ластовецьке» Жванецької сільської ради; про внесення змін до структури, штатної чисельності та штатних розписів працівників Жванецького ЗДО «Малятко»; про надання матеріальної допомоги на лікування; про надання матеріальної допомоги на поховання; про затвердження звернення депутатів Жванецької сільської ради «Щодо перейменування населеного пункту Червона Діброва Жванецької територіальної громади» та земельні питання.

Працюємо для розквіту громади, працюємо для Перемоги! Для цього зробимо все!

Дякуємо нашим захисникам за можливість жити і працювати!

Слава Україні!