8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 11:50

Фото без опису

На жаль, вже котрий рік пам’ятну дату 8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вже котрий рік відзначаємо в умовах повномасштабної війни росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку рф.

Сьогодні, щоб віддати шану нашим землякам, що полягли у нерівній боротьбі з нацистами в буремні роки Другої світової війни, відбулося покладання квітів до пам’ятників загиблим.

Ми пам'ятаємо тих, хто загинув на фронтах, в окопах, і тих, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Ми пам’ятаємо, що той хто захищає свою землю, завжди перемагає!

Ми віримо у нашу перемогу і знаємо, що українці відчують себе вільними та незалежними, щоб Україна була соборною державою.

Слава героям, які полягли у Другій світовій війні!

Слава тим героям, які захищали, захищають і захищатимуть нашу неньку Україну!