Задля наших дітей і їх майбутнього продовжують міцно тримати оборону й відвойовувати мир наші незламні ЗСУ

Дата: 30.05.2024 16:45

Діти повинні жити в мирному світі та з гарними можливостями для їхнього майбутнього.

Так, сьогодні напередодні Міжнародного дня захисту дітей в приміщенні Слобідо-Рихтівського ліцею відбулися заходи для дітлахів Слобідо-Рихтівського та Завальського округів громади.

Діти приймали участь у різноманітних конкурсах, танцювали, співали, весело проводили час зі своїми друзями.

Атмосферу свята створювали - аніматори, працівники Жванецької ДШМ, працівники Слобідо-Рихтівського ліцею та Громадський центр «Простір дружній до дітей, молоді та сімей» БФ «Посмішка ЮА»

Так, як села нашої громади територіально віддалені одне від одного, заходи сьогодні було проведено в селі Слобідка-Рихтівська. Завтра - веселе продовження в Жванці.

Попри нелегкі реалії сьогодення, кожна дитина має зростати в турботі та любові