«Світло можливостей 2.0».

Дата: 12.06.2024 09:45

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу, що комунікаційна агенція Svitlo за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили безоплатний проєкт для власників малого та середнього бізнесів «Світло можливостей 2.0».

Заявку на участь в проєкті можна подати до 23.06.2024 за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflhpKlzYHa19erw_VOQ7z0mN1dIHRF3u5ibJckZjU3q3mTBw/viewform?pli=1

Мета проєкту - допомогти малому, середньому бізнесам України (які існують 1+ рік, мають 10+ співробітників (як ФОП, так і по КзОТ / ЦПХ) та не отримували гранти від USAID «Конкурентоспроможна економіка») налагодити комунікації, підвищити обсяги продажів та конкурентоспроможність через надання безоплатних консультацій та послуг з розробки комунікаційних стратегій для соціальних мереж, а також додаткових консультацій за запитом по покращенню продажів, залучення фінансування, оптимізації бізнес-моделі та виходу на експорт.

• 30 учасників отримають безоплатні послуги для підсилення комунікацій, продажів, виходу на експорт тощо в рамках проєкту до кінця року.
  • 4 місяці роботи бізнесів з експертами під індивідуальний запит кожного.
  • 15 залучених фахівців з комунікацій, дизайну, таргетованої реклами, продажів, інвестицій та експорту працюватимуть над розвитком бізнесів-учасників.
Детальнішу інформацію можна дізнатися за посиланням: https://svitlo-agency.com.ua/svitlo-mozhlivostey-2-0

З повагою, Марина Міщинська
Менеджерка Агенції регіонального розвитку Хмельницької області