ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ

Дата: 29.07.2024 15:21

Фото без опису

Сьогодні скорботний день для всіх жителів нашої громади, адже ми прощаємся з нашим Героєм – ТІЩЕНКОМ Сергієм Олександровичом. Провести земляка в останню путь разом з рідними, бойовими побратимами, прийшло чимало жителів Жванецької територіальної громади.

Наш Захисник 10 червня 2022 року поклав своє життя за Україну під час виконання бойового завдання в напрямку сіл Ниркове-Миколаївка Луганської області.

Сергію було лише 37…Наш Герой був працьовитим, добрим, щирим, справжнім патріотом свого краю, з великою душею і відкритим серцем. Наш захисник народився 12 січня 1985 року в місті Київ. Закінчив місцеву школу в столиці, згодом отримав середньо-спеціальну освіту за спеціальністю слюсар-електрик.

Працював в Київському метрополітені слюсарем –електриком з ремонтування вагонів метро, пізніше працював в охороні.

Ще під час антитерористичної операції на сході України, підписав контракт на проходження служби у Збройних Силах України (в 2020 році), адже був справжнім Патріотом своєї землі, та без сумніву пішов обороняти рідну країну.

В Героя вдома залишилася родина: матір, цивільна дружина, син, які так чекали на повернення Захисника додому…та кляті окупанти все знищили.

Глибоко сумуємо та співчуваємо всій родині Сергія. Це наше спільне горе, адже ми втратили Патріота й справжнього Захисника України!

Нехай Господь прийме Героя у свої обійми, втамує біль і заповнить порожнечу в серцях рідних….

Низький уклін сім'ї за виховання патріота рідної землі!

Вічна пам'ять та слава бійцю Сергію ТІЩЕНКУ!