26 Червня, 2022 р., 09:47
За процесуального керівництва працівників Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у травні поточного року суд визнав винними двох чоловіків у вчиненні кримінального проступку, відповідальність за який передбачена ч.1 ст.249 КК України та  обрав покарання у виді обмеження волі на строк два роки кожному, з відстрочкою виконання вироку терміном на один рік.
26 Червня, 2022 р., 09:44
Новоушицьким відділом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до суду спрямовано кримінальне провадження по факту  заволодіння чужим майном (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану).
24 Червня, 2022 р., 15:10
За втручання Новоушицького відділу Кам`янець-Подільської окружної  прокуратури у комунальну власність територіальної громади підлягає поверненню земельна ділянка водного фонду
22 Червня, 2022 р., 08:42
Прокуратура Кам’янеччини вимагає повернути в комунальну власність
21 Червня, 2022 р., 14:55
         Відзначаючи 10-річчя системи безоплатної правової допомоги, відносно нової державної правозахисної інституції, ми відмічаємо це як вдале впровадження одного із найуспішніших соціальних проектів, який покликаний реалізувати конституційне право громадян на отримання професійної правничої допомоги.