02 Березня, 2020 р., 15:47
                          ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
27 Лютого, 2020 р., 09:14
       В останні роки кількість банківських відділень та банкоматів неухильно скорочується. Зокрема за 2014-2019 роки ліквідовано понад 80 банків, а лише за 2018-2019рр. скорочено 1487 банківських структурних підрозділів. Більшість закритих відділень банків припадає на невеличкі населені пункти, де мешканці не мають можливості скористатись банківськими картками для отримання пенсій та інших соціальних виплат.
26 Лютого, 2020 р., 10:07
Міністерство соціальної політики України
25 Лютого, 2020 р., 13:33
Ухвалою Кам’янець-Подільського міськрайонного суду до особи, яка повідомила завідомо неправдиву інформацію про загрозу вибуху через мінування автомобільного місту «Стрімка Лань», застосовано примусові заходи медичного характеру.
25 Лютого, 2020 р., 09:41
Міністерство соціальної політики України
24 Лютого, 2020 р., 16:55
Місцева прокуратура продовжує вживати заходи представницького характеру та вимагає повернення у державну власність 40 земельних ділянок на території Староушицької селищної ради загальною площею 80 га на суму 4 800 000 грн.   Вжитими заходами представницького характеру Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
21 Лютого, 2020 р., 14:27
ЗАВЕРШЕНО СУДОВИЙ РОЗГЛЯД У СПРАВІ
21 Лютого, 2020 р., 12:34
У Кам'янці-Подільському за неприватизовану землю потрібно сплатити понад 400 тисяч гривень