27 Грудня, 2022 р., 10:59
Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення  у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням в інше приміщення, вчинена в умовах воєнного стану, грабежу, незаконного придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, незаконного проникнення до житла та умисного легкого тілесного ушкодження (ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 186, ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 125, ч. 1 ст. 162 КК України).
21 Грудня, 2022 р., 15:30
За публічного обвинувачення прокурорів Чемеровецького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 36-річного чоловіка у крадіжці в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України). Його засуджено до 5 років 10 днів позбавлення волі.
21 Грудня, 2022 р., 13:22
Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом хуліганства.
21 Грудня, 2022 р., 13:21
Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою до суду заявлено позов щодо розірвання договору оренди земельної ділянки, площею 15 га, вартістю 16 млн грн та повернення її до комунальної власності.
15 Грудня, 2022 р., 12:32
З перших днів повномасштабної війни в Україні розпочалася мобілізація до Збройних сил України. Водночас знайшлися й такі, хто проігнорував повістки. Одні намагалися втекти за кордон, інші – переховувалися від отримання повістки, а дехто – просто не з’являвся у військкомат після її вручення.
12 Грудня, 2022 р., 16:39
З 01 грудня 2022 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 600 грн до 2 684 гривень. Відповідно зросла сума пов’язаних з ним одноразових допомог, які фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також осіб, які мають право на виплати в разі втрати годувальника.
08 Грудня, 2022 р., 13:16
Близько 11 тисяч біометричних документів оформлено Міграційною службою Хмельниччини протягом листопада поточного року.
08 Грудня, 2022 р., 13:10
Працюємо, розвиваємось, рухаємось вперед! Попри війну...