22 Травня, 2023 р., 15:02
Працевлаштовуєте безробітних із пільгових категорій? Витрати на оплату праці зменшаться вдвічі.
22 Травня, 2023 р., 13:47
18 квітня 2023 року Кабінет Міністр України ухвалив постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій”.
22 Травня, 2023 р., 13:44
Згідно із постановою від 18.04.2023 № 340 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій”, пільговики можуть отримати не виплачені суми пільг.
22 Травня, 2023 р., 13:40
Житлові субсидії на неопалювальний сезон, який триває з 1 травня по 30 вересня, буде продовжено більшості домогосподарств автоматично.
19 Травня, 2023 р., 08:52
Війна, вибиваючи в нас з-під ніг відчуття безпеки й всіляко травмуючи нас, призводить до "хронічного" стресу в нашому організмі, наслідки якого можуть бути дуже небезпечними.
18 Травня, 2023 р., 10:17
Українська вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Сьогодні, як ніколи всім нам варто пам'ятати та цінувати це.
17 Травня, 2023 р., 14:07
Державні аудитори Хмельниччини за січень – квітень 2023 року забезпечили відшкодування втрат на 4,5 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів Державні аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області від початку поточного року провели 135 заходів державного фінансового контролю, за результатами яких задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 6,5 млн грн та виявлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 164,7 млн грн.