09 Травня, 2023 р., 08:38
У січні-квітні 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 11,4 тисяч громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 1484 роботодавці. В базі даних Хмельницької ОСЗ  налічувалось 5,3 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці у вакансіях - 9313 грн.
09 Травня, 2023 р., 08:34
Люди – найцінніший капітал вашого бізнесу. Працюючи відкрито, ви зможете проводити конкурси на вакансії. Офіційне працевлаштування, комфортні умови праці, соціальні гарантії, нормований робочий день, навчання та кар’єрний ріст – допоможуть вам залучити та втримати досвідчених фахівців.
05 Травня, 2023 р., 10:32
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Кам'янець-Подільської та Хмельницької окружних прокуратур суд визнав винним мешканця м. Кам'янець-Подільського у вчиненні ряду крадіжок, шахрайств, а також незаконному поводженні зі зброєю та незаконному заволодінні транспортним засобом (ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 190, ч. 1 ст. 263,  ч. 2  ст. 289 КК України).
03 Травня, 2023 р., 13:57
Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області у І кварталі 2023 року проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства комбінат комунальних підприємств Старокостянтинівської міської ради (КП ККП) за період 01.01.2019 року по 31.12.2022 року.
03 Травня, 2023 р., 11:28
З початку року майже 1,5 тисячі роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках. Популярними залишаються професії у сферах торгівлі і послуг, транспорту, сільського господарства та переробної промисловості.