07 Березня, 2023 р., 12:36
Олександре Володимировичу, скажіть, будь ласка, які пенсії підлягають перерахунку з 1 березня 2023 року?
27 Лютого, 2023 р., 10:18
Щорічно у весняно-літній період на території України проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, які занесені до Червоної книги України.
24 Лютого, 2023 р., 11:58
Призначається особам, яким установлено інвалідність. Причина, група, час настання інвалідності, строк, на який вона встановлюється, визначаються органом медико-соціальної експертизи  Пенсії по інвалідності із солідарної системи Умови призначення та розміри визначені Законом України від 09.07.2003 № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”(статті 30 -35).
24 Лютого, 2023 р., 11:51
Призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні. До непрацездатних членів сім’ї належать, зокрема:  чоловік (дружина), батько, мати, якщо вони є особами з інвалідністю або досягли віку 65 років, або віку, передбаченого статтею 26 Закону
24 Лютого, 2023 р., 11:49
Пенсії за вислугу років встановлюються окремим категоріям громадян, зайнятим на роботах, виконання яких призводить до втрати професійної працездатності або придатності.