18 Березня, 2022 р., 10:26
Міненерго починає збирати заявки щодо потреби в конкретних регіонах. Для цього треба заповнити заявку (форма ексель, надамо додатково) і надіслати на електронну пошту farmersneeds2022@gmail.com ; контактна особа від Міненерго - Олексій, +380 (50) 353 41 47; контактна особа від Мінагро - Денис Паламарчук.
16 Березня, 2022 р., 10:45
Президент України Володимир Зеленський заявив про підписання ним указу щодо загальнонаціональної хвилини мовчання на честь пам'яті всіх, хто загинув у нашій Вітчизняній війні. Всіх, кого ми втратили через вторгнення Росії та через терор, розв'язаний окупантами.
14 Березня, 2022 р., 09:57
В ніч на 24 лютого, російські війська з кількох напрямків здійснили вторгнення на територію України. Це відбулося після того, як глава РФ            В. Путін оголосив війну нашій державі. В умовах воєнного стану, 3 березня 2022 року Верховна Рада України провела пленарне засідання, під час якого ухвалила низку законів, в тому числі, що стосуються колабораційної діяльності та інформаційної безпеки.
10 Березня, 2022 р., 10:35
Повідомляємо, що ваші діти зможуть продовжити навчання в наших школах!
07 Березня, 2022 р., 10:41
З наступного тижня Міністерство освіти рекомендуватиме відновити навчальний процес там, де це можливо.
02 Березня, 2022 р., 15:59
Сьогодні за участю голови Жванецької ТГ та власників магазинів громади було проведено оперативну нараду. Тетяна Володимирівна наголосила про обов’язковість виконання свого розпорядження та наказу голови Кам‘янець-Подільської районної військової адміністрації Олександра Анур’єва щодо заборони продажу алкогольних напоїв.
01 Березня, 2022 р., 15:19
Щоденно і невтомно працюємо задля допомоги нашим захисникам!!! 28 лютого була відправлена перша гуманітарна допомога для територіальної оборони Хмельницької області. Щиро дякую всім підприємцям, закладам, всім і кожному за допомогу та активність. Разом вдалося зібрати і відправити близько двох тонн продуктів харчування. Вже готуємо наступну партію гуманітарної допомоги для наших боронителів. Разом до перемоги!
01 Березня, 2022 р., 14:37
ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ТЕТЯНИ КРИВОРУЧКО!
01 Березня, 2022 р., 14:34
Шановні батьки дітей, що проживають в Жванецькій ТГ!