31 Березня, 2020 р., 09:49
30 Березня, 2020 р., 12:32
Щодо попередження пожеж в природних екосистемах
30 Березня, 2020 р., 10:48
З В І Т  ГОЛОВИ ЖВАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРИВОРУЧКО ТЕТЯНИ ВОЛОДИМИРІВНИ ЗА 2019 ЗВІТНИЙ ПЕРІОД
27 Березня, 2020 р., 11:52
   Увага!!! Відповідно до наказу в.о. начальника управління державного агенства рибного господарства у Хмельницькій області Олега Атаманчука встановлено весняно-літню заборону на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області у 2020 році: - у річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 19 травня (включно); - на водосховищах, озерах, ставках (за винятком ізольованих природних або штучно створених водних об’єктів, наданих в оренду суб’єктам господарювання з 1 квітня по 9 червня (включно); - в придаткових системних водних об’єктів з 1 квітня по 29 червня (включно). Нагадуємо, що порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Просимо суворо дотримуватись встановлених норм законодавства під час нересту, адже він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби.